Skip to main content

סיפורי לקוח

הכירו את סיפורי ההצלחה
של הלקוחות שלנו

הסיפורים של פרוסיד טק

אלטשולר שחם

פיננסים | אפליקציית תיקי השקעות – Web & Mobile

אפליקציית מובייל ריספונסיבית לפתיחת תיק השקעות מנוהל בשיתוף פעולה מלא עם הסטודיו של אלטשולר. התמקדות ודיוק ברמת עיצוב – Pixel perfect, מהירות תגובה ויכולת של גלישה משותפת הנגישה באמצעות מקש בודד המוטמע באתר החברה. האפליקציה כוללת יכולת להפקת מסמכים ואישורים עבור המשתמשים.

Payoneer

פינטק | מערכת הפקת חשבוניות

Payoneer, חברת פינטק מובילה, רצתה לבצע מודרניזציה של אפליקציה אשר מאפשרת ללקוחותיה ליצור ולהפיק חשבוניות. פרוסיד טק פיתחה את האפליקציה על בסיס איפיון של Payoneer  על גבי הפלטפורמה של Outsystems. אפליקציית ה- Invoice Builder פותחה ל- Web & Mobile , משרתת אלפי לקוחות ומפיקה עשרות אלפי חשבוניות ביום.

מכבי שירותי בריאות

בריאות | אפליקצייה לאבחון רפואי מרחוק

אפליקצית Web & Mobileלשימוש מבוטחי ורופאי עור בקופת חולים מכבי, להגשת פניות מקוונות לרופאים. המערכת מציגה לרופאים את הפניות והמידע הנדרש לצורך אבחון רפואי מרחוק באופן דיגיטלי, ומאפשרת תקשורת מקצועית בין רופאי העור והמבוטחים להמשך הכוונה וטיפול. האפליקציה כוללת אינטרגציה ל S3 של AWS.

תעשיה אוירית

תעופה | מערכת לניהול הסבות מטוסים

מערכת GCC מנהלת הסבות של מטוסי נוסעים שיצאו מכלל שימוש למטוסי מטען. המערכת מטפלת בכל ההיבטים של ניהול פרוייקט ההסבה לרבות מלאי של חלקים, תוכניות עבודה למפעלים, התממשקות עם SAP ורצפת הייצור ומידע בזמן אמת ללקוחות המטוסים. לטובת ניהול המשימות, פותח אלגוריתם מתזמן המגדיר את משימות העבודה בכל קו הסבה ולכל מטוס על בסיס יומי תוך התחשבות במגוון רחב של פרמטרים כגון קדימויות הנדסיות, זמינות חלקים, זמינות משאבים ועוד.

וולטה סולאר

אנרגיה סולרית | אפליקציית ניהול מתקינים בשטח

אפליקציית Mobile Native המאפשרת למתקינים של וולטה סולאר לקבל את המטלות של אותו יום ואת הביקורי שטח המתוכננים. בהגיע המתקין לאתר, האפליקציה מאפשרת בדיקת מלאי של חלקים, דיווח על חוסרים, מילוי טפסים ועוד. כמו כן, פותח דשבורד מנהלים מתקדם אשר מאפשר למנהלים לראות על גבי מפה היכן נמצאים המתקינים, ולעדכן להם את סידור העבודה. האפליקציה מתפקדת בצורה מלאה גם במצב לא מקוון וכוללת אינטגרציה עם Google Maps.

פלאפון

תקשורת | אפליקציית פורטל עובדים Mobile

אפליקצית Native Mobile עבור פורטל עובדים פנים ארגוני של חברת פלאפון לדיווח על ארועי ועדכוני חברה, ביצוע הזמנות רכש, עדכון סטטוס אישורים להזמנות, חתימה על מסמכים שונים.

האפליקציה מאפשרת זמינות מידע רלוונטי אודות עובדי החברה כמו ימי הולדת, ומתפקדת כספר טלפונים לעובדים.

סמלת

רכב | אפליקציית גאנט רכב

אפליקצייה מעל מערכת ה SAP של סמלת אשר מאפשרת צפייה ועדכון פרמטרים ונתונים כגון יבואן, דגם וסדרה של רכבים. המערכת מציגה קטלוג רכבים ותומכת בסינון מתקדם על פי יצרן, יבואן ומודל, ומציגה את כל פרטי הרכבים המתאימים. האינטגרציה למערכת ה SAP של סמלת התבצעה ע”י חשיפת שירות ODATA ע”י SAP.

אוניברסיטת תל אביב

אקדמיה | אפליקציית אזור אישי לסטודנטים

אפליקציית מובייל בטכנולוגיית Progressive Web Application עבור הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב. האפליקציה מאפשרת לסטודנטים לצפות בסילבוס מלא, סטטוס מבחנים וציונים, פרטי הקורסים, שכר לימוד ושאר השירותים לסטודנטים. האפליקציה כוללת גם ממשק ל – Google Maps, & Google Analytics.

הבנק הבינלאומי

פיננסים | מערכת להטבות ריבית פקדונות

מערכת פנים בנקאית ליעול פעולות בנקאיות, המאפשרת לפקידים בסניפים להגיש בקשות להטבות ריבית פקדונות ללא צורך בבנקאי, ומאשרת אותן באופן אוטומטי בתנאי שהן עומדות בתנאי ההטבות. במקרים חריגים המערכת יודעת להעביר את ההפניות לאישור ידני על ידי בנקאים.

רשות האוכלוסין וההגירה

ממשלתי | ניהול כח אדם

אפליקציה המאפשרת לחקלאים להתגבר על המחסור בכוח האדם, ולעובדי חקלאות מתאילנד להשתבץ לעבודה אצל חקלאים. האפליקציה פונה לעובד בתאילנדית, ושואלת אותו לפרטיו, לסוג הכישורים שיש לו, ובאיזה איזור בארץ הוא ירצה לעבוד. האפליקציה עורכת התאמה לצורכי החקלאי בהתאם לנתונים המופיעים במערכת. האפליקציה פותחה תוך 72 שעות במסגרת התנדבות במוקד ערבה בתחילת מלחמת חרבות ברזל.

זכיות ופרסים

שותף השנה
Outsystems 2022

נבחר לנימבוס
ברובד 5 AWS מותקן ב

 STKI TIER 1
Low Code הטמעת כלי

 STKI TIER 1
Low Code כלי

מאמרים אחרונים

× Chat With Us